Автор Олеся Рудницька 10:50 Місто, Новини

У Вінниці вдруге розпочинають конкурс коміксів про місто

У «Місті ідей» вже вдруге серед дітей та молоді проведуть конкурс «Вінниця у коміксах». Організатори запрошують талановитих юних вінничан та вінничанок, а також підлітків із внутрішньо переміщених сімей, які зареєстровані у Вінницькій громаді, поборотись завдяки своїм творчим здібностям за перемогу у конкурсі та отримати чудові призи.

Про це повідомляє Офіс туризму Вінниці.

Метою конкурсу, заснованого ГО «Простір Розвитку Особистості Бібліофан» та КП «Офіс туризму Вінниці», є популяризація туристичних принад Вінниці, виховання патріотизму серед дітей та молоді, розвиток їх творчого потенціалу, виявлення і підтримка талановитих особистостей, спонукання в ігровій формі до вивчення історії, культури і традицій рідного міста.

Вперше його провели у 2023 році. Заявки подали більше 20 учасників віком 12-15 років, серед робіт яких було обрано 5 найкращих: 3 в номінації «Професіонали» (учні мистецьких шкіл та студій) і 2 в номінації «Аматори». Після підведення підсумків і визначення переможців було видано друкований збірник коміксів.

Цьогоріч верхню вікову межу для конкурсантів збільшили до 16 років. Тематика робіт може містити будь-які визначні місця або архітектурні памʼятки Вінниці, розповіді про видатних персоналій з історії Вінниці або вигаданих персонажів, які мандрують його куточками.

Конкурс уже традиційно складатиметься з 2 етапів-турів.

Для участі в першому турі потрібно з 18 березня до 5 квітня відправити на електронну адресу [email protected] сканкопію творчої роботи, фотографію автора, анкету учасника і текстовий файл з коротким описом малюнків.

У другий тур пройде до 10 учасників, відібраних журі конкурсу.

Його склад залишився незмінним з минулого року:

·       Наталя Стафійчук, директорка Вінницької художньої школи;

·       Ірина Ісова, голова правління ГО «Простір розвитку особистості Бібліофан»;

·       Тетяна Маєвська, директорка КП «Офіс туризму Вінниці»;

·       Олександр Нікітюк, голова правління ГО «Лабораторія актуальної творчості»;

·       Роман Крижанівський, видавець і автор коміксів.

Переможці отримають дипломи, друковані примірники збірки коміксів, сертифікати на безкоштовні екскурсії від КП «Офіс туризму Вінниці», призи від партнерів.

Детальніше про умови, критерії оцінювання робіт, а також зразок анкети учасника – у положенні про конкурс за посиланням: http://surl.li/rnuxn

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів за телефоном: + 38 (096) 775-67-95

А за новинами про перебіг конкурсу стежте на його сторінках в Facebook: http://surl.li/rofnx та Instagram: http://surl.li/rofoc

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Close Search Window