Автор Олеся Рудницька 10:29 Війна, Новини

У Вінниці в останню путь проводжають захисника Дмитра Матвіяшина

Сьогодні, 4 квітня, Вінницька громада прощається із захисником: Дмитром Матвіяшиним. Загинув військовий 28 березня 2024 року під час виконання бойових завдань під населеним пунктом Новокалинове Донецької області.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Дмитро Васильович народився у Вінниці 22 березня 1988 року. Був учнем та випускником ліцею № 29. Після здобуття середньої освіти вступив до Вінницького національного аграрного університету, де здобув фах інженера-механіка. Працював на приватній фірмі. У вільний час любив порибалити зі старшим сином, займався футболом.

Дмитро Матвіяшин разом із дружиною Інною виховував двох синів: 13 і 10 років. Проте спокійне життя сім’ї перервала війна. 11 січня 2024 року чоловік пішов на службу, пройшов навчання. Воював у складі 71-ї окремої єгерської бригади десантно-штурмових військ Збройних Сил України. За словами рідних, воювати Дмитро пішов заради старшого брата, який понад рік перебуває на службі. Не міг залишатися в тилу, поки на фронті, ризикуючи своїм життям, воює брат.

«Дмитра дуже цінували його куми, всі рідні, батьки. Мама Дмитра кожною клітинкою душі відчувала його стан, настрій. Він був чудовим батьком. Ми одружені 14 років, у нас була ідеальна сім’я. Ми дуже один одного любили… У нас були великі плани на майбутнє. На жаль, їм вже не судилося здійснитися…» – говорить дружина полеглого воїна.

Прощання розпочалось 4 квітня о 9:30 за адресою: вул. С. Зулінського, 39. В останню путь воїна проводжали живим коридором. О 10:00 з Героєм прощалися біля ліцею № 29. О 12:00 відбудеться відспівування у Спасо-Преображенському соборі. Воїна поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища близько 13:00.

Вічна пам’ять захисникові!

Visited 11 times, 1 visit(s) today
Close Search Window