Автор Олеся Рудницька 13:24 Місто, Новини

У Вінниці прийняли рішення про комплексну підготовку до наступного опалювального сезону

Виконком Вінницької міськради ухвалив рішення щодо підготовки до опалювального сезону 2024-25 років. Ним передбачається не лише заходи щодо забезпечення справності мереж та підготовки будинків до подачі опалення, а також поставлено низку завдань, виконання яких дозволить враховувати потенційну небезпеку, пов’язану з викликами воєнного часу.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Зокрема йдеться про забезпечення функціонування пунктів обігріву, пунктів незламності та роботи об’єктів критичної інфраструктури в умовах блекауту тощо.

«Маємо не просто підготувати підприємства та організації житлово-комунального, енергетичного господарства до роботи в осінньо-зимовий період, а й врахувати потенційні загрози, зокрема можливість роботи наших критично-важливих підприємств в умовах можливих перебоїв з енергопостачанням. Тому дбаємо про те, щоб вони були забезпечені генераторами, альтернативними видами палива та продовжуємо впроваджувати нові рішення, завдяки яким вдасться зменшити споживання енергоресурсів», – зазначив директор департаменту міського господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.

Visited 10 times, 1 visit(s) today
Close Search Window