Автор Олеся Рудницька 11:43 Війна, Новини

У Вінниці проводжають в останню путь воїна Дениса Новіцького

Останнім земним шляхом, сьогодні, 11 травня, у Вінницькій громаді проводжають захисника Дениса Новіцького. Загинув він 8 травня поблизу села Веселе Донецької області. Воїну навічно залишилось 28 років… Вдома на нього чекали дружина, 3-річний син та батьки…

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Денис Новіцький долучився до Збройних Сил восени 2022 року. Служив у 70-му окремому полку підтримки. Був сапером. Виконував найважчі військові завдання.

Він народився у Вінниці 25 липня 1995 року. Закінчив ліцей №20, після чого опановував залізничну справу: спочатку у Жмеринському училищі, а потім – у Вінницькому фаховому транспортному коледжі. До повномасштабного вторгнення працював у шляховій компанії з ремонту доріг.

«Денис не обирав військову справу – це за нього зробила війна і він, не вагаючись, став на захист країни. У війську мав позивний Айболить. Так його нарекли побратими за велику аптечку, яку він завжди носив із собою і надавав медичну допомогу тим, хто потребував. А ще називали не просто другом, а братом, – розповідає дружина полеглого Героя Вікторія. – Денис був дуже добрим, робив усе, щоб його сім’я була щасливою. Мріяв іще про поповнення у родині – хотів маленьку донечку…»

Церемонія прощання із Денисом Новіцьким розпочалась об 11:30 за адресою: вул. Сагайдачного, 16 (Вінницькі Хутори). О 13:30 поминальну панахиду за воїном відслужать у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Чин поховання відбудеться о 14:30 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна, світла пам’ять Героям!

Visited 29 times, 1 visit(s) today
Close Search Window