Автор Олеся Рудницька 10:32 Війна, Новини

У Вінниці проводжають в останній путь військового Вячеслава Романюка

Сьогодні, 25 травня, у Вінниці прощаються з 55-річним військовим Вячеславом Романюком. Свій останній бій він прийняв 21 травня на донецькому напрямку.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Вячеслав Романюк мобілізувався до війська навесні 2022 року. Боронив Україну у складі 111-ї окремої бригади територіальної оборони. У частині, в якій воював, став у нагоді його величезний водійський досвід. Виконував військові завдання у найгарячіших точках зіткнень із ворогом, таких як Лиман, Лисичанськ…

Вячеслав Романюк народився 26 липня 1968 року у селі Воробіївка Немирівського району Вінницької області. Свій професійний шлях вирішив поєднати із водійською справою. Після закінчення автошколи влаштувався на роботу у Вінниці. Довгий час працював у автобусному парку, а згодом у приватній компанії з пасажирських перевезень.

«Батько все своє життя присвятив водійській справі. Він дуже любив автомобілі та ще більше – людей. Був дуже добрим. Усім допомагав, усіх підтримував, – розповідає донька полеглого воїна Тетяна. – Він був найкращим батьком, чоловіком, дідусем, другом. Взірцем та прикладом в усьому».

Церемонія прощання із Вячеславом Романюком розпочалась о 10:00 за адресою: бульвар М. Вовчка, 11. Поминальну панахиду за воїном відслужать об 11:00 у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Чин поховання Захисника відбудеться о 12:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна, світла пам’ять Герою!

Visited 13 times, 1 visit(s) today
Close Search Window