Автор Олеся Рудницька 09:04 Війна, Новини

У Вінниці проводжають у вічність воїна Сергія Ротаренка

Сьогодні, 28 травня, Вінниця знову схилила голову у невимовній тузі. Останньою земною дорогою містяни проводжають Сергія Ротаренка. Життя воїна обірвалося 24 травня під час виконання військового завдання поблизу села Яснобродівка Покровського району Донеччини. Йому було лише 37 років… Вдома на Сергія чекали батьки, дружина та маленька донечка.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Народився Сергій Ротаренко 12 серпня 1986 року у місті Кам’янка Республіки Молдова (т.зв. Придністровська молдовська республіка).

Після школи закінчив Тираспольський технікум інформатики та права за спеціальністю бухгалтерський облік. Але за фахом не працював, бо завжди його приваблювали дорога та кермо, розповідають рідні. У 2007 році Сергій переїхав до Вінниці, де згодом прийняв українське громадянство та за покликом серця влаштувався на роботу водієм-далекобійником.

Чоловік став на захист України у березні цього року. У складі 25-го окремого десантно-штурмового батальйону брав участь у боях на Донеччині.

«Сергій постійно захоплювався неймовірними краєвидами і казав, що наша Україна – дивовижна. Він був людиною з великої літери, завжди йшов на допомогу, коли оточуючі цього потребували, – розповідає дружина полеглого Героя Лілія. – У нас була дружна сім’я, в якій ми одне одного називали «Сонечко». А 9 років тому, в нашій родині з’явилося іще одне – найкраща і найдорожча донечка. Ми стільки планів будували. Адже, здавалося, що все ще попереду…»

Церемонія прощання із Сергієм Ротаренком розпочнеться сьогодні о 12:00 у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна, світла пам’ять Герою!

Visited 27 times, 1 visit(s) today
Close Search Window