Автор Олеся Рудницька 09:39 Війна, Новини

У Вінниці прощаються з військовим Ігорем Кудріним

У бою з окупантами 12 червня цього року у населеному пункті Федорівка Бахмутського району на Донеччині загинув захисник Ігор Кудрін. Він 10 років виконував свій військовий обов’язок у лавах Збройних Сил України.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Ігор Кудрін народився 21 липня 1967 року на Луганщині. Все життя прожив у Кремінній. Працював водієм «швидкої», рятуючи життя людей. Дочекавшись синочка-первістка, добровольцем, у 2015 році, став до зброї, аби захисти від окупанта сім’ю, рідне місто та Україну. Продовжував тримати оборону української землі і з початком повномасштабного вторгнення росіян.

«Ігор був серйозним, відповідальним, сильним та надійним. Понад усе любив і цінував сім’ю. Майже не розповідав своїй другій половинці, де саме тримає оборону, аби оберігати її спокій. Так каже про коханого дружина Юлія Кудріна», – зазначається у повідомленні.

Прощання із воїном відбудеться сьогодні, 1 липня, о 12:00 в Спасо-Преображенському соборі. Спочиватиме наш Оборонець на Алеї Слави Сабарівського кладовища, де його поховають о 13:00.

Щирі співчуття родині нашого Захисника, дружині Юлії, сину Мирославу та донці Марії. Низький уклін та слава Героєві!

Visited 20 times, 1 visit(s) today
Close Search Window