Автор Олеся Рудницька 10:44 Війна, Новини

У Вінниці прощаються з 24-річним військовим Денисом Слободянюком

На північному сході України 10 травня загинув боєць 71-ї окремої єгерської бригади Денис Слободянюк з позивним «Еколог». Деталі останніх хвилин життя військового навіть батькам 24-річного хлопця не відомі. Сьогодні з вінничанином прощаються у рідному місті.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Денис народився 21 червня 1999 року у Вінниці. Закінчив місцеву школу № 32.

«Був дуже здібним учнем. Завжди брав участь у олімпіадах з української мови. Та найбільше він цікавився фізикою та хімією», – згадує мати оборонця Світлана Миколаївна.

Захоплення природничими науками зумовило і вибір майбутньої професії. Згодом Денис вступив до Вінницького національного технічного університету на спеціальність «Екологія». На початку 2024 року почав працювати за фахом. Був інспектором Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. Він встиг пропрацювати близько місяця.

У березні цього року Дениса мобілізували. У ЗСУ він навчався «працювати» за кулеметом.

«Він писав для себе музику та грав на гітарі. Дуже любив зірки та небо. Міг годинами дивитися у телескоп. Також захоплювався автомобілями. Надзвичайно добра та спокійна дитина. Ми назавжди запам’ятаємо його таким», – з сумом говорить Світлана Миколаївна.

У Дениса Слободянюка залишилися мати, батько, дідусь та бабуся.

Прощання із Захисником відбудеться 20 травня об 11:00 у залі прощання на вул. Сабарівське шосе, 9. Поховають воїна о 13:00 на кладовищі на вул. Ольги Кобилянської.

Співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять полеглим Захисникам та Захисницям України…

Visited 18 times, 1 visit(s) today
Close Search Window