Автор Олеся Рудницька 10:20 Війна, Новини

У Вінниці прощаються із захисником Андрієм Лисяним

Сьогодні, 8 квітня, у Вінниці прощаються із захисником Андрієм Лисяним. Чоловік воював у лавах Національної гвардії. Вступив до війська добровільно.

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

Андрій Лисяний народився 13 грудня 1982 року у Вінниці. Навчався в ліцеї №16. Згодом вступив до Вінницького технічного коледжу, де здобув освіту за двома спеціальностями: ремонт радіотехнічного обладнання та економіка. Працював менеджером, був завідувачем одного з відділень пошти.

На службу Андрій Миколайович пішов добровольцем у березні 2023 року.

«Андрій працював за кордоном, але залишив там роботу і повернувся в Україну, бо прагнув захищати свою державу, своїх батьків, дітей», – розповідає мати полеглого воїна.

Чоловік воював у лавах 14-ї штурмової бригади НГУ «Червона калина». Брав участь у боях на Запорізькому напрямку. Отримав поранення та контузію. Проходив лікування у Запоріжжі, згодом повернувся до Вінниці, де його прооперували.

«Після Вінниці лікувався у госпіталі в Хмільнику. Уже зняли шви йому, рана загоювалася… А потім стався інсульт в тяжкій формі», – розповідає мати Андрія.

У чоловіка залишились мати та троє дітей, які живуть за кордоном.

Церемонія прощання відбудеться 8 квітня о 12:00 за адресою Анастасії Медвідь 2А. О 13:00 воїна поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Вічна пам’ять полеглому оборонцеві!

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window