Автор Олеся Рудницька 10:39 Війна, Новини

У Вінниці прощаються із полеглим воїном Дмитром Мазуром

Поблизу села Терни Донецької області 11 квітня прийняв останній бій військовий Дмитро Мазур. Йому було лише 44 роки… Вдома на Дмитра чекали дружина та п’ятеро дітей…

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

Народився Дмитро Мазур у селі Монастирське (тоді Марксове) Немирівського району Вінницької області. По завершенню місцевої школи навчався у Гущинецькому вищому професійному училищі, але прагнув служити в армії. Відтак наступною його алма-матер стала школа прапорщиків, яка й дала путівку у життя. Демобілізувався воїн у 2014-му після 15-ти років служби.

Своє цивільне життя Дмитро пов’язав із Вінницею. Працював на Дмитро став на захист Батьківщини у лютому минулого року. Воював у лавах 411-го окремого стрілецького батальйону Збройних Сил України. Перебував там, де точилися найгарячіші зіткнення.будівництві. Разом із дружиною виховував п’ятеро дітей. Найменшій доньці наразі два роки.

«Чоловік дуже любив дітей. Лагідно називав їх усіх кошенята. Був для них гарним батьком. Робив усе, щоб зростали щасливими, – розповідає дружина полеглого Героя Галина. – А ще був надзвичайно добрим та справедливим…Ніколи не пасував перед труднощами та з честю долав усі випробування…»

Церемонія прощання із Дмитром Мазуром розпочалась сьогодні о 10:30 за адресою: вул. Київська, 108. Поминальну панахиду за воїном відслужать о 12:00 у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Поховають Захисника о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Visited 10 times, 1 visit(s) today
Close Search Window