Автор Олеся Рудницька 08:46 Війна, Новини

У Вінниці прощатимуться з воїном Володимиром Полтараковим, який загинув на Запоріжжі

Сьогодні, 7 березня, вінничани знову схиляють голови. На вічний спочинок проводжають Володимира Полтаракова. Загинув воїн 2 березня поблизу с. Вербове Пологівського району на Запоріжжі. Йому навічно залишилось 32 роки…

Про це повідомляє Вінницька міська рада. 

Володимир Полтараков народився 19 листопада 1991 року у Вінниці. Закінчив 33-ю школу, а потім Козятинське училище залізничного транспорту за спеціальністю «Електромонтер контактної мережі». Останніми роками до повномасштабного вторгнення працював у Вінницькій транспортній компанії. Звідки торік за власним покликом мобілізувався до війська. Боронив Батьківщину у складі в/ч 3028 Національної гвардії України. Був зв’язківцем у боях на Донеччині, кулеметником – на Запоріжжі.

«Володимир пішов на війну слідом за своїм молодшим братом. Він по життю був оптимістом, ніколи ні на що не скаржився. Навіть на нулі зберігав позитивний настрій. Говорив, що це така робота, і найкращою винагородою за неї буде Перемога України, – розповідає мама полеглого Героя Олена. – За сумлінне виконання бойових завдань та проявлений героїзм Володимир мав подяки та грамоти від командування частини. Також був удостоєний відзнаки «За відвагу», яку не встиг отримати за життя. Сьогодні прийматиму цю нагороду замість сина…»

Церемонія прощання із Володимиром Полтараковим розпочнеться о 10:00 у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці за адресою: вул. Пирогова, 157-А. Поховають воїна на кладовищі неподалік об 11:00.

Схиляємо голови та щиро вклоняємось рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Visited 16 times, 1 visit(s) today
Close Search Window