Автор Олеся Рудницька 11:34 Місто, Новини

У Вінниці пропонують надати назви скверам та проєктним вулицям

Виконкомом Вінницької міськради схвалено проєкт рішення міської ради «Про найменування вулиць та скверів у місті Вінниці, провулку, проїзду на території Вінницької міської територіальної громади». Зазначений проєкт тепер мають затвердили на сесії.

Документом пропонується новоствореній проїзній ділянці серед житлової забудови від вулиці Стрілецької до Стрілецького кладовища в обласному центрі надати назву провулок Галицької Армії. Це не призведе до змін адрес будинків.

Також визначено назви нових вулиць у Х мікрорайоні Вишеньки (між вулицями Келецька, Миколи Ващука, Джерельна, Барське шосе), який має забудовуватися. Иам мають з’явитися вулиці Івана Кузьміна та Андрія Сороки.

Крім того, проєктний сквер у цьому мікрорайоні буде називатися «сквер Людвиківка». Нагадаємо, це старовинна назва села (нині житлова забудова по провулкам Юності) на лівому березі річки Вишенька.

Також зелену зону з водоймою (озеро Миру), що розташована поряд з вулицями Хмельницьке шосе та Праведників світу і перед храмом Церкви ЄХБ «Дім Євангелія» назвуть «сквер Долинки». Такою є історична назва місцини.

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Close Search Window