Автор Макс Мельник 11:05 Війна, Кримінал, Новини

У Вінниці повідомили про підозру черговому російському пропагандисту

Через заклики до вбивств українців прокремлівському пропагандисту, ведучому радіостанції «Говорит Москва» та каналу «Звезда» Олексію Гудошнікову повідомили про підозру.

Про це повідомляють пресслужби УСБУ та Вінницької обласної прокуратури.

«З початку повномасштабного вторгнення фігурант постійно виступає за підтримку російських загарбників. Під час своїх ефірів він закликає свою аудиторію до захоплення всієї території України. Також задля забезпечення своєї популярності та впізнаваності, Гудошніков цитує путіна та публікує матеріали із його виступами», – вказують у Службі безпеки.

Так у день повномасштабного вторгнення росіян на територію України 24 лютого 2022 року ведучий в радіоетері, посилаючись за офіційне звернення диктатора Путіна, закликав військовослужбовців ЗСУ «скласти зброю» та «покинути свої місця дислокації» з тим, щоби «звільнити Україну від людей, які її захопили».

«Також у власному телеграм-каналі він публікує текстові й відеоматеріали із запереченням існування України як держави, застосовуючи мовні звороти негативної й зневажливої конотації», – зазначають у прокуратурі.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Гудошнікову про заочну підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ст. 436 (пропаганда війни). За вказані злочини передбачено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Оскільки зловмисник перебуває на території Росії, тривають комплексні заходи задля його притягнення до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window