Автор Макс Мельник 11:08 Новини, Спорт

У Вінниці «Нива» перемогла полтавську «Ворсклу-2»

Вінницькій «Ниві» вдалось уперше з початку сезону 2024/25 перемогти суперника з розгромним рахунком. Два голи граючого президента Артура Заорулька вивели його у найкращі бомбардири Другої ліги. У захисника ФК «Чернігів» Романченка стільки ж забитих м’ячів, але 4 з них він провів з пенальті.

У Вінниці 17 жовтня зустрічались аутсайдери східної підгрупи Другої ліги. Вінничани довели свою перевагу над «Ворсклою-2» – 3:0.

На 19 хвилині Борячук закинув м’яча вздовж лівого флангу, й Артур перекинув воротаря – 1:0. На 39-ій Загорулько оформив дубль. Сильним ударом з правої ноги він забив зі штрафного – 2:0. П’ятий гол у поточній першості. До свистка на перерву граючий президент міг оформити й хет-трик, але наступний свій штрафний виконав менш вдало.

Після перерви чудовий шанс закріпити перевагу вінничан мав Чигур. Але, здорово вирвавшись на воротаря, просто не влучив у дальній кут. Ця подія значно активізувала «Ворсклу-2». Ініціативу на деякий період захопили гості. Проте не змогли перенапружити Захарчука – якщо кроси та розрізні паси навіть доходили до адресатів, акцентованих ударів бракувало, а тим більше – в площину воріт.

Проте на 85-ій хвилині 18-річний півзахисник Артем Юрченко, який вийшов на заміну, виконав удар чітко й зняв, по суті, всі питання щодо переможця – 3:0. Це дебютний гол Юрченка в Другій лізі – і досить важливий для команди. Набравши 10 очок, «Нива» обійшла в таблиці Ворсклу-2 та гарантувала собі восьме місце за підсумками туру незалежно від інших матчів.