Автор Макс Мельник 11:11 Кримінал, Новини

У Вінниці львівські силовики розшукали підпільну тютюнову фабрику з щомісячними прибутками у 30 млн грн

Після того, як у травні на трасі Київ-Чоп співробітники управління стратегічних розслідувань і патрульної поліції знайшли у вантажівці 180 ящиків із понад 126 000 пачок сигарет, вимушено почалась «епопея» з пошуком виробництва. Всі ланцюжки вели до Вінниці. Через три місяці поліція відзвітувала про виявлення підпільної тютюнової фабрики. Вона розміщувалась в ангарі в одній з промзон міста.

Наразі правоохоронці кажуть про доволі потужну виробничу лінію по штампуванню тютюнових виробів, склади та розгалужену мережу постачання у декілька регіонів. Нелегальний бізнес був побудований професійно та на перспективу. За попередніми підрахунками, організатори отримували близько 30 млн грн прибутку щомісяця.   

Як тепер повідомляє відділі комунікації поліції Вінницької області, організаторами цигаркового «бізнесу» вважаються четверо мешканців Вінниці. Їхня лінія дозволяла виготовляти по 40 000 пачок на добу. У сигапретному цеху працювали 7 осіб — жителі Вінницької та Житомирської областей. У три зміни.

Правоохоронці підрахували, що від цього виробництва дежрбюджет недоотримв близько 6 мільйонів гривень щомісяця.

Розшуком та затриманням займались оперативники ДСР та УСР у Львівській області Нацполіції спільно з детективами територіального управління БЕБ у Львівській області. На  території Вінниці 28 серпня вони провели 11 обшуків.

Можна лише здогадуватися, що тютюновому бізнесу створювався «дах». І місцеві силовики можуть бути причетними до організації виробництва та продажу. Тому всю операцію проводили львівяни.

Слідство встановлює повне коло осіб, причетних до «сигаретної» справи.

Досудове розслідування триває за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури за ч. 1 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та ч. 2 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Visited 285 times, 1 visit(s) today
Close Search Window