Автор Макс Мельник 09:56 Місто, Новини

У Вінниці будують протирадіаційні укриття у шести ліцеях та двох садочках

У Вінницькій громаді триває будівництво протирадіаційних укриттів на базі шести ліцеїв та двох садочків. Один з цих об’єктів зводять на території ліцею №30.

Про це повідомляє департамент капітального будівництва Вінницької міськради.

У приміщенні, яке будують за монолітною технологією, будуть зали для переховування, санвузол, теплопункт, вентиляція та приміщення для зберігання та розігріву їжі.

«Цей об’єкт був одним з перших, розпочатих у місті. Ми довго працювали з проєктантами, оскільки аналогічних проєктів в Україні ще нема і нам довелося охопити великий фронт робіт для того, щоб все відповідало чинним будівельним нормам. Площа протирадіаційного укриття складає майже 900 м2, воно розраховане на 850 осіб, а 200 з них – це діти до 12 років. В цьому укритті передбачені всі приміщення – технічного характеру та безпосередньо для укриття», – зазначив директор департаменту Денис Мазуренко.

За словами заступниці міського голови Галини Якубович, все облаштоване під потреби дітей з особливими освітніми потребами – приміщення, санвузли тощо.

«На одному з трьох входів на цьому об’єкті укритті передбачені два підйомники. Ми також плануємо, що це приміщення буде подвійного призначення. Все розраховано таким чином, що тут буде можливість організовувати різні гуртки та спортивні секції. А з часом, якщо буде така потреба, – зможемо зробити надбудову», – додала Галина Якубович.

Visited 23 times, 1 visit(s) today
Close Search Window