Автор Макс Мельник 11:02 Новини

У прикордонних районах Вінниччини через суд державі мають повернути майже 200 га земель оборони

В Україні триває процес повернення державі прикордонних земель, які потрібні для забезпечення обороноздатності та захисту кордону в умовах війни. У травні органи прокуратури Вінниччини через суди у Могилів-Подільському районі повернули ділянки загальною площею 190,5 га вартістю 508,6 млн грн.

Як повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, на сьогодні судами задоволено 5 позовів прокуратури щодо 14 ділянок цієї категорії площею понад 522 га вартістю 4,2 млрд грн та реально виконано 2 судові рішення щодо 2 ділянок площею 27 га вартістю 5,6 млн грн.

Так вже у травні Господарським судом Вінницької області задоволено 3 позови Могилів-Подільської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Вінницької ОВА про визнання недійсними наказів ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області та скасування державних реєстрацій права комунальної власності на земельні ділянки в межах прикордонної смуги, які всупереч закону Держгеокадастр передав у власність органів місцевого самоврядування.

Йдеться про такі ділянки:

– на території Могилів-Подільської територіальної громади – 35,8 га вартістю 475 млн грн;

– на території Ямпільської територіальної громади – 138,3 га вартістю 29,7 млн грн;

– на території Яришівської територіальної громади – 16,4 га вартістю 3,5 млн грн.

«Крім того, за сприяння прокуратури реально виконано судове рішення щодо повернення у власність держави земельної ділянки площею 6,3 га вартістю 1,2 млн грн в межах прикордонної смуги на території Могилів-Подільської громади», – додають у прокуратурі.

Visited 4 times, 1 visit(s) today
Close Search Window