Автор Макс Мельник 16:25 Кримінал, Новини

У поліції прокоментували викрадення іграшкового собаки з могили оборонця «Азовсталі» Назарія Гринцевича

У Вінниці на Алеї Слави Сабарівського кладовища з могили наймолодшого оборонця «Азовсталі» Назарія Гринцевича на псевдо Грінка невідомі вкрали подарунок від матері – іграшкового собаку.

Про це повідомила мати захисника Маріанна Колос.

«Вкрали собаку Назара! Я його купила йому на першу зарплату, коли Назар був маленький ще – півтора рочка. Я вимушена була йти на роботу, заробила зарплату – 700 грн і купила собаку йому за 500 грн. Я працювала зранку до світанку, щоб прогодувати дитину!» – написала у соціальній мережі жінка.

Назарій Гринцевич на псевдо Грінка тримав оборону на Азовсталі, після чого потрапив у полон. Понад 4 місяці його тримали в колонії «ДНР». 21 вересня 2022 року оборонця разом з 215 українськими військовополоненими визволили з полону.

Після звільнення та відновлення Назарій знову повернувся у стрій. Разом із побратимами заснував підрозділ «Контакт 12», де командував взводом оптичних спостерігачів. Загинув вінничанин 6 травня у бою поблизу міста Кремінне Луганської області. Серце воїна зупинилося у 21 рік…

У відділі комунікації поліції Вінницької області повідомили NaПарижі, що після посту у соцмережах і розголосу перевіряють інформацію. За результатами вивчення ситуації буде оголошено рішення, не виключено, що відкриватимуть кримінальне провадження по статті «наруга над могилою» чи «крадіжка».   

Visited 50 times, 1 visit(s) today
Close Search Window