Автор Олеся Рудницька 17:54 Життя, Новини

У Подільському зоопарку збудували нові вольєри для ягуара та тигрів

Від 1 квітня відвідувачі Подільського зоопарку зможуть спостерігати за котячими – ягуаром і тиграми – у нових вольєрах. Переселенцям з півдня України зробили нові «домівки».

Про це повідомляє Подільський зоопарк.

Нагадаємо, з початком повномасштабного вторгнення Подільський зоопарк став новою домівкою для звірів і птахів з різних куточків нашої країни.

«Так, у квітні 2022 року прихисток у Вінниці знайшли тигриця та ягуар з приватного звіринця на Одещині. До цього часу у Подільському зоопарку таких тварин не було. То ж, новоприбулих розселили у старі вільні вольєри та розпочали будівництво нових вольєрів для цих тварин», – йдеться у повідомленні звіринця.

Завдяки спільним зусиллям влади, підприємству «Віноблагроліс», колективу зоопарку та постійній підтримці учасників Програми опіки над тваринами протягом двох років вдалось звести сучасні вольєри для ягуара та тигрів.

«Нові вольєри зведені з урахуванням міжнародних вимог до будівництва вольєрів для котячих. Територія вольєрів простора. Котячі матимуть змогу лазити по деревах, а при потребі занурюватись у воду у штучній водоймі. У холодну пору року ягуар і тигриця можуть перебувати у теплих зимівниках, що примикають до вольєрів для вигулу на свіжому повітрі», – зазначають у зоопарку.

Visited 11 times, 1 visit(s) today
Close Search Window