Автор Ігор Заіковатий 17:06 Конфлікти, Новини

У «ПМР» на «з’їзді делегатів» попросили захисту Москви від економічних утисків Молдови

Сьогодні, 28 лютого, у Тирасполі, який вважається центром невизнаної «ПМР», відбувся так званий «VII З’їзд делегатів усіх скликань». Найбільшою інтригою заходу було рішення, яке мали прийняти присутні, адже ще за тиждень окремі опозиційні політики казали, що з Москви надійшла директива проголосувати за прохання приєднати Придністров’я до РФ.

Зазначимо, тамтешні «провладні» політики заперечували саме такий варіант «заяви», нагадуючи, що за приєднання до Росії «придністовці» проголосували ще 2006 року. А тепер, мовляв, актуальною є економічна ситуація та «тиск з боку Молдови».

Як наразі повідомляє близький до «влади» у Тирасполі «Балкан-Центр», жодної геополітичної тематики на порядку денному немає. За словами організаторів, «хочемо привернути увагу всього світу до економічної війни, яку Молдова розв’язала проти Придністров’я».

Видання оприлюднило проєкт резолюції учасників VII З’їзду делегатів усіх скликань у Придністров’ї, який вони підтримали. Зокрема у ньому йдеться, що придністровці» звертаються до російської влади за захистом від Молдови та представленні інтересів Тирасполя на міжнародній арені.  

Пишуть, що «жодної геополітичної тематики на порядку денному немає», але саме у тексті йдеться про заступництво Москви.

Так, мова йде не про приєднання. Адже приєднатися у «ПМР» просили раніше. Тепер саме про захист… Такий формат дозволить РФ обґрунтувати напади на дипломатичному рівні у бік Молдови. Щось це дуже нагадує ситуацію зі захистом «народу Донбасу».

Visited 24 times, 1 visit(s) today
Close Search Window