Автор Ігор Заіковатий 10:34 Життя, Новини

У Ладижині православних християн запрошують у неділю на богослужіння до Казанського храму

У неділю, 21 квітня, у приміщенні Казанського храму ПЦУ відбудеться перше повноцінне богослужіння. Протоієрей Анатолій Кузнєцов запрошує всіх православних на літургію.

Нагадаємо, 17 квітня  попри провокації Казанський храм у Ладижині повністю повернули релігійній громаді ПЦУ.

Наразі вся територія храму належить законному власникові – релігійній громаді ПЦУ. Храм став першим у Ладижині, який перейшов у підпорядкування Православної Церкви України. Він розташований в історичній частині міста та є духовним форпостом для усіх вірян та гостей міста з 1908 року.

Сьогодні віряни прибирають приміщення, демонтують бетонні блоки на вході та виході з храму, знімають грати з вікон та дверей, підмітають сміття, розбирають новорічну ялинку, майно «московської» громади та колорадські стрічки передадуть парафіянам УПЦ МП.

Цієї неділі у храмі знову зазвучить молитва до Бога на рідній українській мові. Для Ладижина це непересічна подія, зважаючи на супротив місцевого духовенства на чолі з архієпископом Ладижинським УПЦ МП Сергієм Аніцоєм, позбавленим українського громадянства через наявність російського паспорту.

Переважна більшість жителів міста підтримують релігійну громаду ПЦУ, тому вона може збільшуватись, а сам храм, на думку вірян, має стати культурним та просвітницьким осередком і волонтерським центром для підтримки військових та їхніх родин.

Недільну службу очолить протоієрей ПЦУ Анатолій Кузнєцов. До ПЦУ разом із прихожанами трьох храмів він приєднався у липні 2023 року. Каже, що на таке рішення зважився після того, як керівництво УПЦ МП не відокремилось від РПЦ навіть після початку повномасштабної війни та зради України окремих єпископів. 

Казанський храмі Ладижина має стати справжнім осередком віри та українства, виховувати любов до Бога та країни.

Тому священик запрошує всіх віруючих, справжніх патріотів своєї Батьківщини на недільну службу. Довідки за телефоном 068-474-93-66.

Visited 40 times, 1 visit(s) today
Close Search Window