Автор Макс Мельник 09:43 Новини, Спорт

У додаткові хвилини вінницька «Нива» двічі пропустила та програла ковалівському «Колосу-2»

Втратили перемогу на останніх хвилинах. Ба більше, двічі пропустили та програли. Таким є результат виїзного матчу вінницької «Ниви». На Київщині 31 серпня у рамках чергового туру Другої ліги подоляни програли «Колосу-2» з Ковалівки з рахунком 1:2.

Як повідомляє пресслужба вінницького клубу, у першому таймі у грі суперників було багато сумбуру, а от реальні шанси повести у рахунку мали саме господарі поля – удари Бриженка та Хруля парирував Захарчук. Ближче до перерви гості могли відкривати рахунок. Кобцов з меж штрафної пробивав через себе, але блискуче зіграв Міхєєв.

Причому обидві команди грали надто повільно. У другому таймі «нивівці» витримали тиск з боку «Колоса» та навіть повели у рахунку. Після передачі Юрченка майстерно у кут воріт на 79-ій хвилині пробив Артур Петленко – 0:1. А от кінцеву частину матчу вінничани провалили.

На 90+4 хвилині господарі поля зрівняли рахунок. Дмитро Березка з-за меж карного майданчика потужно пробив у ближній кут – 1:1. Через дві хвилини Любко подав з кутового і Артем Недоля з декількох метрів розстріляв ворота – 2:1.