Автор Макс Мельник 10:37 Новини, Спорт

Третя поспіль нічия вінницької «Ниви»: команди обмінялись голами

Гостьовий поєдинок з ФК «Тростянець» із Сумщини 12 квітня закінчився з рахунком 1:1 і став третьою поспіль нічиєю для вінницької «Ниви». Граючий президент подолян Артур Загорулько забив 15-ий свій гол у сезоні.

Як повідомляє пресслужба вінницького клубу, на початку зустрічі було багато рівної боротьби, але без просування вперед. Футбол був дуже в’язким… На 16-й хвилині гості відкрили рахунок. Власенко увірвався до карного майданчика і віддав на Загорулька, а найкращий бомбардир команди пробив у кут – 0:1.

Незабаром стандарт допоміг господарям поля зрівняти рахунок. Євген Проданов відзначився шикарним ударом зі штрафного. М’яч від стійки залетів у ворота – 1:1.

Більше контролювали м’яч футболісти вінницького колективу, але пройти організований захист суперника було непросто.

На початку другого тайму провалилися захисники сумчан, але Артур Загорулько влучив у стійку. Намагалися більше грати з позиції сили гості, але й підопічні Шаповалова не забували про атаку. На 53-й хвилині довелося вступати у гру голкіперу гостей, коли він парирував удар Дувняка.

У більшості епізодів після середини тайму ніхто не хотів ризикувати, адже розуміли ціну помилки. Ближче до завершення гри було багато пауз, які суттєво збивали темп протистояння.

На 88-й хвилині Загорулько міг приносити перемогу своїй команді, але перекинув не тільки голкіпера, але і ворота. А на останній хвилині основного часу Коваленко врятував свою команду і буквально виніс м’яч з порожніх воріт.

Отже, у підсумку вінничани мали значно більше моментів, мали змогу вигравати в аутсайдера, але підвела реалізація.