Автор Олеся Рудницька 06:55 Війна, Місто, Новини, Партнери

Сирський нагородив відзнаками «За сприяння війську» чотирьох вінничан

Головнокомандувач Олександр Сирський відзнаками «За сприяння війську» нагородив вінничан, які понад 10 років постійно допомагають ЗСУ. З початку повномасштабного вторгнення допомога посилилась, адже оборонці стикнулись з новими значно потужнішими викликами.

Нагороди передали військові.

Головнокомандувачем відмічені голова наглядової ради ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» Петро Кузнецов, генеральний директор компанії Василь Терліковський, заступник гендиректора, депутат ВМР Вячеслав Терліковський і директорка КСК «Маяк» Ганна Беспала.

З початком повномасштабного вторгнення більшість вінничан на фронті та у тилу долучились до підтримки військових і їх реабілітації.  «Вінницький завод «Маяк», не зважаючи на об’єктивні труднощі, збільшив допомогу.

Окремим напрямком є допомога медичним закладам, де лікують та відновлюють здоров’я військові. Підприємство  долучилось до ремонту приміщень та взяло на себе завдання щодо реабілітації військових.

Нагороди від Головнокомандувача Олександра Сирського можна вважати заслуженим визнанням для ВСЬОГО колективу групи компаній «МАЯК», який тривалий час робить все можливе та неможливе для того, аби зупинити агресора.

Visited 690 times, 1 visit(s) today
Close Search Window