Автор Макс Мельник 16:59 Конфлікти, Новини

Судові тяжби за шкільний автобус: підприємець два роки «ремонтував» техніку громади на Вінниччині, а діти добирались до класів «своїм ходом»

Понад два роки шкільний автобус стояв у гаражі, а підприємець, який взявся відремонтував транспортний засіб, «годував сніданками» посадовців селищної ради. Коли терпець увірвався, вони звернулись до прокуратури. Суд погодився із позовом, але тепер техніку ще фізично треба повернути дітям. Можливо, її вже «у природі» не існує. Іржа з’їла…  

«Господарським судом Києва в повному обсязі задоволено позов Немирівської окружної прокуратури Вінницької області щодо стягнення штрафних санкцій з приватного підприємця та повернення ним у власність Оратівської територіальної громади шкільного автобуса», – йдеться у повідомленні пресслужби Вінницької обласної прокуратури.

Встановлено, що недобросовісний підприємець зобов’язався відремонтувати автобус, однак понад 2 роки не виконував роботи та безпідставно утримував шкільне майно.

У прокуратурі наголошують, що протягом цього часу діти із сіл громади мусили добиратися до навчального закладу в Оратові самотужки, хто як міг.

«За втручання прокуратури на недобросовісного підприємця судом накладено штрафні санкції та у нього витребувано майно громади. Після набуття рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання», – додають у прокуратурі.

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Close Search Window