Автор Макс Мельник 13:06 Кримінал, Новини

Справа привласнення понад мільйона гривень «Укрзалізниці»: на Вінниччині слідчі завершили розслідування відносно керівника ТОВ

Нарешті слідчі обласного главку поліції за процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури завершили досудове розслідування у справі про привласнення понад 1 млн грн «Укрзалізниці», розслідування якої тривало з довоєнних часів.

Як повідомляють у пресслужбах поліції та Вінницької обласної прокуратури, у 2020 році харківська приватна фірма уклала договір із замовником АТ «Українська залізниця» з модернізації автомотрис та машин для монтажу контактної мережі на суму понад 2 500 000 гривень.

Під час надання послуг 37-річний директор ТОВ розуміючи, що усі роботи по договору не виконано, вніс до акту здачі–приймання робіт завідомо неправдиві відомості про виконання відповідно до технічного завдання робіт у повному обсязі, та підписав його.

Згідно з висновком експертів вартість невиконаних робіт та складових, які не були замінені під час модернізації, становить понад 1 000 000 гривень.

Таку ж схему зловмисник «провернув» у 2021 році та заволодів 90 000 гривень.

Кошти, отримані злочинним шляхом, директор підприємства-підрядника вивів у готівку.

Зібравши достатньо доказів, наразі розслідування завершено.   

За вчинення злочинів, передбачених ч. ч. 3, 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, повторно), ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (видача службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу), ч. ч. 1, 2 ст. 209 Кримінального кодексу України (розпорядження майном, щодо якого фактичні обставини свідчать про його одержання злочинним шляхом, а саме здійснення фінансових операцій, спрямованих на приховування такого майна вчинених особою, яка знала, що таке майно прямо, повністю одержано злочинним шляхом, вчинене повторно), обвинуваченому загрожує до дванадцяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window