Автор 11:14 Конфлікти, Новини

Сім’я вінничан з дитиною залишилась без квартири. Мати каже, що її напоїли, тому не пам’ятає, як підписувала документи 

Перед входом до приміщення Вінницького міського суду 6 травня понад десяток містян зібрались, аби захистити право на житло батьків 11-річної Кіри. Серед мітингувальників, була і сім’я потерпілих від квартирних аферистів.

Мирний мітинг під гаслами «Справедливий суд має бути тут!» та «Поверніть квартиру Кірі» спровокувала ситуація з «квартирними» аферами. А люди так хочуть звернути увагу громади, влади, суддів та правоохоронців до дій шахраїв.

«Ми потерпіли від дій аферистів. Тепер залишились без квартири із малолітньою дитиною. Я розумію, що в цьому є і моя провина. І щиро за це каюсь. Адже мене ввели в оману та спеціально споювали кожного дня», – розповіла присутнім журналістам організаторка акції Катерина.

Жінка зізнається, що була «повністю несвідома та взагалі не розуміла, що відбувається», через що опинилась у «тенетах»…

«Я навіть не знаю, що мені наливали чи підливали. Прийшла до тями, вже коли в мене видурили квартиру. Для того, щоб довести, що я її не продавала та нікому не дарувала, я пройшла поліграф. Детектор брехні підтвердив мої слова про те, що я була не свідома та не розуміла, що відбувається», – зауважила вінничанка.

Вона запевняє, що документ, засвідчений поліграфологом, вже передано до суду. Містянка сподівається, що суддя візьме його до розгляду.

«Мені нема чого приховувати. Я борюсь за правду та хочу, щоб закон був однаковим для всіх. Ми не плануємо покидати наше житло, чи дарувати його комусь. Вже 2 місяці сім’я на межі виживання – нам відрізали світло. Новий «власник» квартири нам його відключив, не дивлячись на те, що в квартирі проживає моя 11-річна донечка. Він не хоче з нами спокійно комунікувати, хоч і є, як вияснилось, головою 8-ми ОСББ у місті Вінниця. Тому, звертаємось до чиновників та правоохоронців з проханням допомогти нам побороти це свавілля у місті Вінниця та відновити справедливість», – говорить Катерина.

Редакція пропонує іншій стороні викласти свою версію подій.

Visited 21 times, 1 visit(s) today
Close Search Window