Автор 11:31 Новини, Спецпроєкт “Звичайний герой”

Штурмовик Сергій «Олімп» Задорожний: «Добивати пробували, крили мінометним вогнем, скидали поряд боєприпаси з дронів, хотіли впевнитись, що я «200-ий», але мені пощастило»

Пекельні бої на Запорізькому напрямку 2023 року насправді абсолютно не такі, як здається за сотні кілометрів. Оборонці вигризали кожен клаптик нашої землі. Коли могли… І поки могли. Нині штурмовик 82 ОДШБр Сергій Задорожний з холоднокров’ям згадує: «Добивати пробували, крили мінометним вогнем, скидали поряд боєприпаси з дронів, хотіли впевнитись, що я «200-ий», але мені пощастило».

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну Сергій жив на вулиці Олімпійській, у Запоріжжі. Тому отримав позивний «Олімп».

У цивільному житті герой нашого інтерв’ю працював токарем. Його мобілізували у липні 2023 року. Пройшовши через десятки запеклих боїв в штурмовому батальйоні у Вербовому на Запорізькому напрямку боєць отримав поранення.

Зараз Сергій перебуває на реабілітації в Вінниці.

– Згадаєте перші дні, страшно було чи ні?

– Страшно не було, ти йдеш, усвідомлюючи куди ти йдеш. Я міг не йти, але вирішив, що хтось ж повинен, а хто ж якщо не ми? Я не буду спокійно сидіти і чекати поки якась свинота зайде до моєї хати та вижене мене й моїх рідних.

І дійсно, більшість майбутніх військових керуються саме цим, вступаючи до лав Збройних сил України. Кожен приносить користь, та наближує перемогу України як може, донатом чи з автоматом у руках.

«Олімп» зізнається, що у штурмах приймав участь рідко. Каже: «Штурми у нас згодом відмінили, людей сильно мало було, ми більше в обороні були, та на спостережницьких пунктах».

В інтерв’ю боєць розповів про постійні мінометні обстріли, побратимів, та як розбавляти буденність. Після реабілітації «Олімп» повернеться на фронт на посаду інструктора.

Ми вдячні кожному військовому за те, що вони жертвують найціннішим заради нас — своїм життям та здоров’ям. Не забувайте й ви допомагати армії та донатити гроші за ЗСУ.

Підготував Максим Лескус

Visited 26 times, 1 visit(s) today
Close Search Window