Автор Макс Мельник 11:02 Новини, Спорт

Шоста поразка поспіль. У Києві вінницька «Нива» програла «Локомотиву»

У 8-му турі вінницька «Нива» грала у Києві. Столичний «Локомотив» переміг з рахунком 3:0. Подоляни залишаються аутсайдерами східної групи Другої ліги зшостою поспіль поразкою на стерті чемпіонату. Це найгірший початок сезону для вінничан за часи виступів.

Як повідомляє пресслужба «Ниви», на початку матчу вінничани пробували застосувати активний пресинг суперника, але вже на 19-й хвилин стандарт допоміг киянам відкрити рахунок. Едвард Кобак прямим ударом з кутового змусив Захарчука капітулювати. М’яч від стійки і від рикошету від воротаря залетів у ворота – 1:0. Другий «сухий» лист поспіль для Кобака.

Відразу після перерви вінничани кинулися відігруватися. Вихід на заміну граючого президента Артура Загорулька додав грі «Ниви» нових барв у заключній третині поля. Проте роботи у Закорського майже не було.

І «Локомотив» подвоїв перевагу. На 58-й хвилині кияни забили після швидкої атаки. Після передачі Кобака з меж штрафної у ближній кут пробив Романчук – 2:0.

У компенсований час після розіграшу кутового з меж штрафної прострілив Тітаренко, а Павло Західний буквально заштовхнув м’яч у ворота – 3:0.

Таким чином, шоста поспіль поразка «Ниви». Команда Ярошенка за 8 ігор лише тричі забивала.