Автор Ігор Заіковатий 17:00 Війна, Новини

Росіяни запустили фейк про смерть британського короля Чарльза ІІІ. У посольстві спростували

Сьогодні, 18 березня, у соціальних мережах та деяких ЗМІ почала з’являтися інформація про «смерть короля Чарльза ІІІ». Автори навіть посилалися на інформацію з Букінгемського палацу. Незабаром це виявилось брехнею, яку запустили росіяни.

Йшлося про те, що минулого місяця монарх дізнався про діагностований в нього рак. Однак, попри заяви у медіа, офіційні сторінки Букінгемського палацу не публікували жодної інформації про смерть монарха. Посилання російських медіа виявилось фейковим.

Згодом тема стала поширюватися. Деякі ЗМІ звернули увагу, що Букінгемський палац не спростовує інформацію. Хоча чому король має коментувати фейк?..

Оскільки російську «новину» підхопили окремі українські видання, Посольство Великої Британії в Україні офіційно спростувало чутки про смерть короля Чарльза ІІІ.

«Хочемо повідомити, що новина про смерть Короля Чарльза ІІІ є фейком», – стисло вказали дипломати.

Зауважимо, що у лютому Букінгемський палац заявив, що у короля Чарльза ІІІ діагностували рак, 75-річний монарх розпочав лікування. Діагноз був поставлений після лікування.

«Його Величність вирішив поділитися своїм діагнозом, щоб запобігти спекуляціям і сподіваючись, що це допоможе суспільству зрозуміти всіх тих, хто страждає від раку в усьому світі», – повідомив тоді Букінгемський палац про рішення Чарльза ІІІ.

Пізніше прем’єр-міністр Ріші Сунак зізнався, що у короля Сполученого Королівства виявили рак на ранній стадії, тому вся країна сподівається на повне одужання монарха.

Visited 5 times, 1 visit(s) today
Close Search Window