Автор Олег Верлан 17:00 Війна, Новини

Росіяни почали цитували слова нардепа Демченка про «диктатуру заради перемоги»

Нардеп від «Слуги народу» Сергій Демченко заявив, що зараз максимальну кількість рішення приймає особисто президент Володимир Зеленський і «диктатура – це інструмент, який може допомогти нам перемогти у війні проти Росії».  

Про це політик сказав в ефірі телемарафону.

«Я можу сказати, що дійсно максимальна кількість рішень приймається президентом, максимальна кількість державних органів зорієнтована на президента. Напевно, відповідальність у повному обсязі за питання війни, міжнародні – 100% на президенті… Для країни, людей диктатура – це точно в «мінус» завжди. Але для перемоги у війні, можливо, це той інструмент, який може допомогти перемогти ворога. Але нам треба зрозуміти, що ми боремося з тоталітарною країною і диктаторським режимом на найвищому рівні», – зазначив він.

Проте існують ще інформаційні війни. І наші партнери на Заході доволі чутливі до будь-яких заяв та інтерпретацій. Ба більше, «маючи» незмінного прем’єра Віктора Орбана, якого поза очі теж називають «угорським диктатором», в ЄС дуже обережні з таким поняттям як диктатура. Адже стовідсотково не прагнуть бачити чергового диктатора в Європі, зокрема у Києві.

Натомість слова українського політика з провладної фракції в ефірі «Єдиних новин», що фінансуються з держбюджету, вже активно цитують за кордоном. Особливо у Росії, де Путіна на диво не визнають диктатором. Деякі кремлівські пропагандисти вже схопились за Демченка, зазначаючи, що в Україні пропонують «ввести диктатуру заради перемоги». Байдуже, як реагують окупанти. Однак, такі висловлювання загострять дискусії на Заході щодо допомоги Україні. А для перемоги у нинішніх реаліях диктатуру замало, потрібна не лише політична, а фізична – грішми та зброєю – підтримка партнерів.

Visited 8 times, 2 visit(s) today
Close Search Window