Автор 12:38 Війна, Новини

Російські загарбники посилюють мобілізацію на окупованих територіях. Якщо не захистити Україну – доведеться воювати за Путіна

Британський прем’єр Вінстон Черчилль казав: «Той, хто між війною та ганьбою обирає ганьбу, отримає і війну і ганьбу». Чи був це натяк на Чехословаччину зразка 1938 року? Тоді у країни відібрали частину, а через рік окупували повністю. Про так званий Мюнхенський зговір став чорною плямою на репутації багатьох країн. Про ті події в Україні почали згадувати з 2014-го.

Перед початком повномасштабного вторгнення російські військові активно мобілізовували чоловіче населення ОРДЛО та Криму. З 2022 року вони забирають воювати проти українців вже українців з окупованих територій Запорізької та Херсонської областей.

Мобілізація в Україні нині пригальмовує через велику кількість тих, хто не поспішає йти до війська. Однак, як кажуть політики, політологи та військові експерти, якщо росія захопить Україну, всіх чоловіків вона поставить в стрій і відправить на м’ясні штурми.

Адже саме так вони зробили спочатку в Криму, потім на Донбасі, потім в окупованих частинах Запоріжжя та Херсонської області. Саме так завжди робить окупант. Кожен має замислитись над цим.

Visited 11 times, 1 visit(s) today
Close Search Window