Сьогодні, 22 червня, гучно було у російському Воронежу. Зазначається, що було завдано ракетного удару по оборонному заводу.

Різні джерела повідомляють про застосування українськими військовими ракет Storm Shadow чи «Фламінго».



Попри заборону на висвітлення у мережі наслідків прильоту, місцеві активно поширюють відео та фото вибухів.
Попередньо уражено підприємство «Воронезький завод напівпровідникових приладів-Сборка» (ВЗПП-Сборка), яке виробляє електронні компоненти для російської військової техніки, зокрема зенітних ракетно-гарматних комплексів «Панцир», крилатих ракет Х-101 та «Іскандер-К».
Губернатор Воронезької області Олександр Гусєв підтвердив пошкодження виробничих об’єктів одного з підприємств міста. За його словами, також пошкоджено фасади та вікна кількох багатоквартирних будинків і автомобілі.
Влада регіону повідомила про трьох постраждалих. Один із них перебуває у важкому стані.
Моніторингові російські канали також стверджують, що під час атаки над Воронезькою областю нібито було збито три крилаті ракети Storm Shadow. Незалежного підтвердження цієї інформації немає.