Автор Олег Верлан 11:25 Війна, Новини

Путін назвав умови для переговорів: НАТО має погодитись на амбіції Москви

Очільник Кремля Владімір Путін заявив, що «відкритий до діалогу з Україною». Однак, на його переконання, переговори мають враховувати інтереси всіх країн, залучених у цей «конфлікт», як він називає війну та геноцид українців.

Про це президент РФ розповів в інтерв’ю китайському інформаційному агентству Сіньхуа, яке опублікували на сайті Кремля.

«Ми хочемо справедливого врегулювання цього конфлікту мирними засобами. Укупі з серйозною розмовою про глобальну стабільність, про гарантії безпеки і для протиборчої сторони, і, звичайно, для Росії. До того ж це мають бути надійні гарантії», – сказав Путін.

За його словами, зараз головна проблема – це надійність будь-яких гарантій.

«Тому що ми маємо справу з державами, керівні кола яких віддають перевагу світоустрою не на основі міжнародного права, а «ладу, заснованому на правилах», про які вони постійно говорять, але яких ніхто не бачив, із якими ніхто не погоджувався і які, судячи з усього, змінюються залежно від поточної політичної кон’юнктури та інтересів тих, хто їх придумує», – додав Путін.

Перекладемо на нормальну мову. Путін знову каже про «багатополярний світ», в якому він буде одним з тих, хто вирішуватиме долю інших, і матиме свою «територію впливу», куди за планами Кремля входить вся східна та центральна частина Європи зокрема. Жодне міжнародне право, закріплене резолюціями ООН, не має жодного стосунку до заяв диктатора.

Раніше українська сторона, зокрема очільник МЗС Дмитро Кулеба наголошував, що позиції сторін «були настільки різними, а вимоги Росії настільки абсурдними, що перспективи якогось реального рішення навіть не проглядалися».

У свою чергу Путін вчергове зробив комплемент КНР, похваливши пропозиції Пекіну щодо врегулювання війни. При цьому поскаржився, що відповідні ідеї нібито «не знаходять підтримки ні в Україні, ні в її західних покровителів».

«Вони не готові до рівноправного, чесного і відкритого діалогу, що ґрунтується на взаємній повазі та врахуванні інтересів одна одної… Натомість західні еліти наполегливо намагаються «покарати» Росію, ізолювати й послабити її, постачають київській владі гроші та зброю. Впровадили проти нашої країни майже 16 тисяч односторонніх нелегітимних санкцій. Погрожують розчленувати нашу країну. Незаконно намагаються привласнити наші закордонні активи. Закривають очі на відродження нацизму, на проведення Україною на нашій території терористичних актів», − поскаржився Путін.

Тобто у Кремлі не приховують, що хочуть заморожування війни, але з урахуванням окупованих територій, а також – з гарантіями для Москви.

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window