Автор Олег Верлан 11:34 Війна, Новини

Пожежа на третьому НПЗ у Самарській області: дрони системно відпрацьовують регіон

Уночі на 23 березня вибухи і пожежа стались на Куйбишевському НПЗ, розташованому у російській Самара. За попередніми даними, завод був атакований безпілотником.

Зазначимо, у Самарській області розташовано три доволі великих нафтопереробних підприємства – у Самарі, Новокуйбишевську та Сизрані. Раніше прильоти фіксувались на останніх двох. Тепер – на третьому.

Редакція не публікує відео спалахів, яке знімали жителів Самари, з етичних міркувань. Забагато нецензурної лайки.

АТ «Куйбишевський НПЗ» належить до ПАТ НК «Роснефть». Влада регіону повідомила, що сталося загоряння колони первинної переробки нафти. Жертв і постраждалих немає

Завод спеціалізується на випуску моторного пального, включно з бензинами і дизельним паливом екологічного стандарту Євро-5, а також кількох десятків інших затребуваних на ринку нафтопродуктів.

Фактично, він переважно орієнтований на експорт. Раніше NaПарижі писав, що удари по російським НПЗ призводять до зростання цін на нафтопродукти у світі. На цьому зароблять інші постачальники. Зазначимо, попри санкції росіяни зароблять на продажі нафтопродуктів.  

Оскільки у Москві «ображаються» через ці удари на американців, нещодавно Сполучені Штати «попросили» Україну припинити атаки на російські нафтопереробні заводи.

Visited 6 times, 1 visit(s) today
Close Search Window