Автор Олег Верлан 17:57 Війна, Новини

Пожежа на складах виробника IRIS-T у Берліні: вона не загрожує випуску ЗРК

Сьогодні, 3 травня, масштабна пожежа охопила металургійний завод у берлінському районі Ліхтерфельде. Внаслідок цього частину німецької столиці накрив токсичний дим. Вогонь охопив близько 2 тисяч квадратних метрів площі. Вогнеборцям вдалось локалізувати вогонь.

Як повідомляє Defense Express, пожежа виникла на складі компанії Diehl, яка серед іншого виробляє системи протиповітряної оборони (ППО) IRIS-T. Втім, ця пожежа не загрожує темпам виробництва зенітних ракетних установок (ЗРК).

Видання уточнює, що у Берліні горить підприємство Diehl Metall, але не Diehl Defense. Усі вони належать корпорації Diehl, обсяг продажів якої становить 3,5 млрд євро на рік (3,77 млрд доларів). До корпорації також належать Diehl Aviation, Diehl Controls, Diehl Metering і десятки окремих виробничих підрозділів та майданчиків.

«Горить якраз приміщення одного з них – Diehl Metal Applications GmbH і постраждало від пожежі. Воно займається виробами з мідних сплавів, гальванічною обробкою, складними штампованими виробами», – зазначають у Defense Express.

Ймовірно, як припускають журналісти, частина продукції постраждалого підприємства залучена у виробництві ракет чи зенітного ракетного комплексу (ЗРК) IRIS-T, втім мова не йде про кінцевий етап. У зв’язку з цим не говорити про «катастрофічну загрозу темпам виробництва ЗРК».

Офіційний сайт Берліну повідомив про ризик викиду хімікатів через пожежу, а жителів столиці закликали при можливості сидіти вдома й закрити вікна з дверима.

Visited 26 times, 1 visit(s) today
Close Search Window