Автор Олег Верлан 12:54 Війна, Новини

Портников: Трамп гальмуватиме допомогу Україні, щоб змусити Київ домовлятися з Москвою, і зазнає фіаско

Журналіст Віталій Портников вважає, що конгресмени-республіканці під різними приводами гальмуватимуть прийняття рішення щодо військової допомоги Україні через бажання догодити Дональду Трампу, який виграє праймеріз у більшості штатів та є найвірогіднішим кандидатом від Республіканської партії на президентських виборах. А Трамп гальмуватиме допомогу Україні доти, поки ситуація не стане критичною, щоб у Києві ніхто не міг виступити проти його домовленостей з Путіним.

«Що потрібно Трампу? Щоб ніхто не заважав йому у здійсненні цієї політичної програми, яка, очевидно, є у його власній голові. Він може щиро вірити, що коли він стане президентом Сполучених Штатів, то домовиться із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним», – зазначає В.Портников. 

Він пояснює, для того, щоб виступати у ролі такого рятівника, Дональд Трамп має бути впевнений, що в Києві ніхто не скаже жодного слова заперечення щодо тих домовленостей, які будуть ухвалені лідерами двох ядерних потуг, двома партнерами по плідних перемовинах Дональдом Трампом і Володимиром Путіним. І саме тому Трамп гальмуватиме допомогу для України стільки, скільки у нього вистачить політичних сил, а у нього багато зараз політичних сил.

«Нічого з цієї програми не вийде: якщо Трамп стане президентом Сполучених Штатів, він зазнає чергового гучного політичного фіаско, просто нашим коштом. Путін не домовиться із Трампом, використає його з усією політичною майстерністю колишнього КГБшника. Трамп образиться, ситуація стане ще кризовішою, і може перетворитися з російсько-української війни в набагато більш масштабну конфронтацію між США і Росією тоді, коли двоє лідерів, впевнених у своєму его, готові діяти так, щоб довести світові свою власну значущість», – зауважує Віталій Портников.

Тож 2025 рік у разі обрання Трампа президентом Сполучених Штатів, як вважає журналіст, може стати роком великої та жорстокої війни. Питання тільки яким буде місце в цій війні у самої України.

Visited 6 times, 1 visit(s) today
Close Search Window