Автор Макс Мельник 12:16 Новини

Понад пів сотні пожеж у природних екосистемах ліквідували за добу рятувальники Вінниччини

Минулої доби, 10 березня, рятувальники Вінниччини 52 рази виїжджали на ліквідацію загорянь в природних екосистемах. Вогонь знищив близько 26 га сухої рослинності. Новий рекорд цього року.

Як повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області, з початком календарної весни приходять теплі погожі дні, а з ними і бажання господарів навести лад на своїх присадибних ділянках.

«Люди масово спалюють суху траву, залишки листя і сміття, що призводить до масштабних пожеж в природних екосистемах. Добрі наміри людей мають згубні наслідки не тільки для довкілля, а й для життя та здоров’я людей. В більшості випадків таке випалювання переростає у неконтрольоване горіння, яке знищує все на своєму шляху», – вказують надзвичайники.

Зокрема, пожежі на відкритих територіях зафіксовані у Вінницькому, Жмеринському, Тульчинському, Хмільницькому та Могилів-Подільському районах області та в м.Вінниці.

Рятувальники вкотре закликають громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах. У випадку виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події негайно повідомляйте до Служби порятунку за номером «101».

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window