Автор Макс Мельник 13:09 Місто, Новини

Підпалили очерет поблизу елітного житла у Вінниці

Стовпи чорного диму, що виднілися вчора, 8 березня, у Вінниці, наробили справжнього переполоху серед жителів мікрорайону Вишенька. І не даремно, адже хтось підпалив очерет, поблизу якого рясна забудова приватного житлового сектору.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Історична назва місцини – Людвіковка. Серед будинків по 2 пров. Юності доволі багато житла, яке можна назвати елітним за усіма критеріми.

«На ліквідацію пожежі, площа якої склала понад 8 тис. квадратних метрів від ДСНС залучалося 22 чоловіки особового складу та 5 одиниць техніки», – зазначають надзвичанйики.

Як відмічають у ДСНС, переважна кількість загорянь в природних екосистемах трапляється через легковажність громадян, котрі не зважають на чисельні застереження рятувальників, почали «наводити лад» випалюючи все сухе. Вітряна погода сприяє швидкому поширенню вогню, який нерідко перекидається на житлові будинки та об’єкти інфраструктури, що завдає матеріальних збитків.

За випалювання сухої рослинності, нагадаємо, передбачено адміністративну, а в окремих випадках й кримінальну відповідальність.

Visited 10 times, 1 visit(s) today
Close Search Window