Автор Олег Верлан 17:50 Війна, Новини

«Орєшніків» було два? Перша ракета не долетіла

З посиланням на моніторинговий канал «єРадар» українські медіа сьогодні повідомляють, що у ніч на 24 травня з полігону у Капустиному Яру рсоіяни двічі запускали «Орєшнік». Перша гіперзвукова балістична ракета не долетіла до лінії фронту.

У мережі стверджують, що під час атаки окупанти випустили дві балістичні ракети середньої дальності. За інформацією «єРадар» перший, імовірно, невдалий пуск моніторингові канали зафіксували близько 01:00.

Бойові блоки ракети не долетіли, вони розкрилися та вдарили по тимчасово контрольованій росіянами території в районі Авдіївки чи Ясинуватої, що у передмісті Донецька.

Потім був пуск другої ракети, яка вже влучила у гаражі у Білій Церкві.

Водночас начальник управління комунікацій Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив, що наразі офіційно підтверджується лише один запуск. Тоді як інформації щодо можливого другого запуску поки що немає.

Visited 37 times, 1 visit(s) today
Close Search Window