Автор Олег Верлан 10:46 Війна, Новини

Одного з «двійників» Пригожина було ліквідовано на Запоріжжі

У бою під Роботином Запорізької області було ліквідовано загарбника, який виявився повним тезкою ватажка ПВК «Вагнер» Є.Пригожина. До того, як цей росіянин змінив прізвище, ім’я та по батькові, його звали Русланом Юнусовим, і він сидів у в’язниці за вчинений злочин.

Як повідомляє російське «Агентство. Новости».

Ліквідовано окупанта наприкінці січня. Він був десантником сумнозвісної псковської 76-ої ДШД. Дружина брата окупанта підтвердила виданню факт загибелі.

Ліквідований родом з Ульяновської області. Чоловік служив у «гарячих точках», «СОБРі» тощо. Змінив ПІБ у 2018 році. У квітні 2019-го «Пригожина» було арештовано за участь у пограбуванні бізнесмена. Тортурами жертву Юнусов з напарником змусили віддати гроші. Так він опинився у колонії у республіці Комі, а потім пішов добровольцем воювати…

До речі, «Російська служба ВВС» вказувала раніше на трьох відомих «двійників» Пригожина. Окрім Юнусова, ще є колишній гендиректор компанії «Інжинірінг.ру» Дмітрий Алексєєв і гендиректор компанії «Електротехснаб» Леонід Красавін.

Нагадаємо, незабаром після бунту «вагнерівців» у Тверській області розбився літак Embraer Legacy 600, на борту якого нібито перебував співзасновник ПВК. Російська влада згодом підтвердила загибель Пригожина.

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window