Автор Олеся Рудницька 12:08 Війна, Новини

Очільник Вінниці Сергій Моргунов подав декларацію про доходи та вказав розмір допомоги своєї сім’ї захисникам

За останній рік сімʼя Моргунових передала 2 млн грн на потреби військових. Про інші активи та майно зазначено, зокрема, у декларації Вінницького міського голови за минулий рік. Її він подав у визначені терміни згідно з Законом України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану».

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У декларації міського голови зазначені, зокрема, наявні доходи, рухоме та нерухоме майно, грошові активи тощо.

Згідно з інформацією, заробітна плата міського голови за 2023 рік становила 658 716 грн.

У 2023 році родина Сергія Моргунова передала на потреби Сил безпеки та оборони України 2 млн грн. Загалом з початку повномасштабного вторгнення ця сума становить 4,5 млн грн.

«Вінниця залишається відкритим та прозорим містом. За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення корупції ВМР, усі працівники міської ради, які зобов’язані подавати декларації, зробили це у встановлений законом час.

А основними принципами та пріоритетами для роботи Вінницької міської ради у воєнний час залишаються: безпека та оборона, стійкість та турбота», – йдеться у повідомленні.

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Close Search Window