Автор Макс Мельник 17:00 Конфлікти, Новини

Не факт, що оштрафують: на Вінниччині аграрії засіяли зерновими прибережні смуги водойм

Завдяки пильності місцевого жителя аграріям з Погребищенської громади доведеться сплатити штраф. Після надходження сигналу «з місця» Держекоінспекція рушила з перевіркою на північний схід області та виявила там численні порушення законодавства підприємцем.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Під час виїзду екоінспектори разом з представником місцевої влади підтвердили факти розорювання прибережних захисних смуг. Соняшником, пшеницею і ріпаком були засіяні земельні ділянки навколо двох ставків на притоці річки Коза за межами населеного пункту села Розкопане.

В результаті обстеження екологи зафіксували п’ять фактів порушень природоохоронного та земельного законодавства. За самовільне зайняття земельних ділянок і використання їх із порушенням встановлених обмежень передбачена відповідальність згідно із статтями 53 та 53-1 КУпАП, а державі нанесена шкода.

Інспекція направила матеріали до Головного управління Національної поліції у Вінницькій області для встановлення винних осіб. Тож тепер ініціатору розслідування ще слід довести слідчим, хто саме засіяв ділянки навколо водойм. Тоді винних можливо оштрафують.

Visited 76 times, 1 visit(s) today
Close Search Window