Автор Ігор Заіковатий 16:24 Війна, Новини

Наслідки деменції: кремлівський блазень «віддав» Вінниччину Румунії

Відомий пристрастю до алкоголю колишній російський президент Дмітрій Медведєв 4 березня зробив чергову заяву, яка навіть у публіки, яка всмоктує кожне слово з Кремля, викликала неоднозначну реакцію. Людина, в якої можливо розвивається деменція, спробувала потішити Путіна, але у дивний спосіб. Вийшло як завжди. Печально.

На марафоні «Знание.Первые» під час фестиваля молоді у Москві заступник голови Радбезу Д.Медведєв знову штовхнув «наполеонівську» заяву про те, що обидва береги Дніпра – «неотъемлемая часть российских стратегических исторических границ».

У звичній для хворої людини манері він назвав Україну «Малороссией» и «державою, яка не відбулась», а громадян «рабами Європи», «розтратним матеріалом».

Медвєдєву пригадалось, що українці та росіяни мають спільну історію, мову, віру та «уявлення про повсякденне життя», тому мають буди під одним московським дахом.

Згадав він і книгу другого президента Леоніда Кучму «Україна – не Росія».

«Колись один із колишніх керівників України сказав, що Україна – це не Росія. Ця концепція має зникнути назавжди. Україна – це, безумовно, Росія», – зазначив чоловік, якого колись обирали президентом РФ.

І це все казав політитик стоячи за картою, яка викликала масу жартів. На ній Придністров’я належить Молдові, а Вінниччина – «частина Румунії».

Ба більше, назви «російських» міст написані латиницею з транслітерацією з української — Kharkiv, Chernihiv, Dnipro, Kropyvnitsky.

Тому не дивно, що Медведєва називають кремлівським блазнем.

Visited 15 times, 1 visit(s) today
Close Search Window