Автор Олег Верлан 10:36 Війна, Новини

Нардеп Костенко розповів про путінську «програму мінімум» щодо захоплення України

Нардеп України, секретар Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ Роман Костенко зазначив, що росіяни розвивають свій військово-промисловий комплекс для подальшого наступу

Таку думку він висловив у етері програми «Вердикт з Сергієм Руденком» на телеканалі «Еспресо».

«Те, що Путін буде зупинятися, ми не бачимо. Ми бачимо, що росіяни розвивають свій військово-промисловий комплекс, і далі можуть дійти до свого піку розвитку, а далі генерувати свої спроможності. І це не показує те, що Путін збирається зупинятися десь на тих рубежах, на яких зараз є й вести позиційну війну. Ми бачимо, що формуються нові армії. Путін, як мінімум, налаштований на весь наш південь, Донеччину, Луганщину, і не виключаю Харків. Це “програма мінімум” для Путіна, і це факт», – наголосив Костенко.

За словами полковника СБУ, росіяни готують свою економіку та союзників для подальшого наступу.

«Ми бачимо, що росіяни підживлюються своїми союзниками – це Іран, Північна Корея та інші країни, які таємно поставляють, якщо не зброю, то дуже важливі компоненти до неї, за допомогою яких росіяни роблять у тому числі й ракети. Виробництво ракет у РФ вже перевищило довоєнний рівень», – зауважив Костенко.

Visited 13 times, 1 visit(s) today
Close Search Window