Автор Олег Верлан 10:52 Конфлікти, Новини, У кулуарах

Найпотужніший кар’єр Вінниччини співпрацює з фірмою, власник якої фінансує режим Путіна

Громадяни України Володимир Носов та Костянтин Носов, попри повномасштабну війну рф проти України, не припинили вести бізнес у тимчасово окупованому Криму. Їхня фірма «ООО «Бластко» досі виготовляє вибухові речовини для кар’єрів, а «ООО «СК ГолубойЗалив» до нещодавно займалося готельним бізнесом.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні, яке опублікував «Інформатор».

Як пише видання, підприємці через різні фірми керують в Україні такими підприємствам як ПрАТ «ІНТЕРВИБУХПРОМ» і ТОВ «ЗАХІДУКРВИБУХПРОМ». Це підрядні компанії, які надають послуги Полтавському та Єристiвському ГЗК Костянтина Жеваго, промисловому гіганту «АрселорМiттал Кривий Рiг», АТ «Подільський цемент» компанії «CEMARK» CRH, ПрАТ «Івано-Франківськцемент» та ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління».

Слід нагадати, що ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління», власником якого є Нестеренко Оксана Геннадіївна, активно співпрацює саме з ПрАТ «ЗАХІДУКРВИБУХПРОМ».

За даними Вінницької обласної військової адміністрації, ЗАХІДУКРВИБУХПРОМ розробляв «Проект вибухових робіт» для Писарівського кар’єру (розташований в селі Писарівка Хмільницького (колишньому Калинівському) району Вінниччини). Якщо проаналізувати повідомлення сайту ОВА, то вибухові роботи на Писарівському кар’єрі відбувається значно частіше, ніж на інших аналогічних об’єктах, що свідчить про кращу завантаженість.

Розслідувані припускають, що отримані від співробітництва з цими компаніями, зокрема вінницькою, кошти можуть виводитися з України для фінансування армії країни-терориста.

У матеріалі «Інформатор» риторично запитує у РНБО, чому цей орган не наклав санкції на власників бізнесу у Росії та їхні підприємства.

«І чому НАБУ, Генпрокуратура та СБУ не розслідують можливі питання незаконної діяльності громадян України на користь держави, яка вбиває українців», – йдеться у матеріалі.

Автори розслідування сподіваються, що «власники згаданих гірничо-збагачувальних та цементних підприємств більш ретельно та детально вивчатимуть репутацію тих, з ким вони співпрацюють. А також переглянуть свої ділові відносини з такими партнерами, як Володимир Носов, Костянтин Носов, Микола Янакі та Олександр Приймак».

Редакція NaПарижі публічно звертається до власниці та менеджменту ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління» за коментарем щодо співпраці з фірмами та особами, вказаними у розслідуванні колег.

Visited 41 times, 1 visit(s) today
Close Search Window