Автор Макс Мельник 15:40 Кримінал, Новини

Начальниці управління ЖКГ Жмеринської міськради повідомили про підозру через нанесені збитки бюджету у 1,7 мільйони

Начальниці управління житлово-комунального господарства Жмеринської міськради повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем і розтраті чужого майна у великих розмірах. Збитки місцевому бюджету склали 1,7 млн. грн.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції та пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, між управлінням житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради та певним ТОВ був укладений договір на суму майже 4 мільйони гривень на літнє утримання доріг, тротуарів, площ, скверів, алей на території громади протягом березня-листопада 2022 року.

Посадовиця, зловживаючи своїм службовим становищем, підписала акт виконаних робіт за завищеною ціною в обсягах, менших ніж передбачено угодою. У результаті таких дій Жмеринській територіальній громаді заподіяно понад 1 мільйон 700 тисяч гривень збитків.

За даними з відкритих джерел, управління ЖКГ жмеринської міськради очолює Ольга Куленко.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 5 ст. 191 КК України. Вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

За скоєння такого кримінального правопорушення передбачено до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Visited 90 times, 1 visit(s) today
Close Search Window