Автор Макс Мельник 11:08 Новини

На Вінниччині запровадили «допуск у прикордонну смугу»

Наразі перебування у прикордонній смузі на Вінниччині є «реламентованим». Щоб вінничанам приїхати по справам, приміром, у Могилів-Подільський чи Ямпіль, потрібно отримати відповідне погодження прикордонників.

На теренах регіону за видачу документів на право перебування у прикордонній смузі відповідає Могилів-Подільський прикордонний загін.

«Постановою № 1292 від 7 грудня 2023 року Урядом України внесені зміни до Постанови КМУ від 27 липня 1998 р. № 1147 «Про прикордонний режим». Зокрема, зміни передбачають введення обмежень щодо вільного в’їзду, перебування, проживання, провадження робіт й пересуванні осіб у прикордонній смузі (на ділянці місцевості завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону). https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1147-98-%D0%BF#Text

На ділянці відповідальності Могилів- Подільського прикордонного загону обмеження полягають у необхідності отримання дозволу особами, які планують перебувати у межах прикордонної смуги на території Могилів-Подільського та Тульчинського районів Вінницької області», – йдеться у повідомленні загону.

Щоб отримати дозвіл на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу, людина повинна звернутися до прикордонного загону із зазначенням у зверненні інформації, визначеної в частині 2 статті 24 Закону України «Про державний кордон України» та пунктів 40-48 постанови КМУ № 1147.

Могилів-Подільські прикордонники нада.ть дозвіл на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу діє лише в межах своєї відповідальності прикордонного загону – на території Вінницької області.

«Протягом 10 діб з дня надходження звернення про надання/визнання недійсним дозволу та документів, що додаються до нього (перелік передбачений прийнятими змінами), в Могилів- Подільському прикордонному загоні приймають рішення про надання дозволу, про відмову в наданні дозволу або про визнання наданого дозволу недійсним. Про прийняте рішення, заявнику повідомляється з використанням офіційного каналу зв’язку, зазначеного у зверненні», – вказують у загоні.

Форма рішення про надання/відмову в наданні або визнання недійсним дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу затверджена наказом Міністерства внутрішніх справ від 29 січня 2024 року №49. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0215-24#Text

Адреса для подання (отримання) звернень в письмовій формі (особисто або поштою): 24004, м. Могилів – Подільський, вул. Острівська, 2.

Для звернень в електронній формі: E-mail: [email protected]

Для з’ясування додаткової інформації, щодо отримання дозволів просимо звертатися телефоном: (04337) 6-06-39

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window