Автор Макс Мельник 11:03 Кримінал, Новини

На Вінниччині заблокували незаконну схему видачі водійських посвідчень

Оперативники департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції спільно із працівниками слідчого управління поліції Вінницької області затримали «бігунця», який обіцяв посприяти в отриманні документу без відвідування автошколи та здачі іспитів. Зловмисником виявився 51-річний мешканець Вінниччини. За гроші він провертав схему, якою користувалися охочі «придбати» водійські посвідчення.

Як повідомляють у поліції Вінниччини, триває блокування корупційних схем у сервісних центрах МВС, які провертають так звані бігунки.

«Перебуваючи у змові з працівниками автошколи, що знаходилась у Чернівцях, ділок оформляв фіктивні документи про нібито проходження клієнтами теоретичного і практичного курсу з водіння. А потім, на підставі отриманого сертифікату, обіцяв домовитись із адміністратором ТСЦ про безпроблемну здачу водійських іспитів», – повідомляють правоохоронці.

Затримали фігуранта після передачі другої частини грошей за «послуги».

За місцем проживання чоловіка, у його автомобілі та у приміщенні автошколи правоохоронці провели санкціоновані обшуки. Під час заходів виявили і вилучили гроші, бланки медичних довідок, печатки медичної установи, водійські посвідчення, свідоцтва про закінчення водійських курсів.

Слідчі поліції Вінниччини повідомили порушнику про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 8 років тюрми. Крім того, поліцейські встановлюють осіб, які можуть бути причетні до злочину. Адже така схема вимагає залучення декількох осіб.

За зібраними фактами департамент внутрішньої безпеки НПУ ініціює процес позбавлення акредитації автошколи, де фіктивно навчався клієнт «бігунка». Процесуальне керівництво здійснює Вінницька обласна прокуратура.

Visited 13 times, 1 visit(s) today
Close Search Window