Автор Макс Мельник 13:30 Кримінал, Новини

На Вінниччині викрили «міні-флотилію»: браконьєрів затримали з рибою на понад 1 млн грн

Вінницькі рибоохоронці здійснили черговий успішний рейд на водоймах. Так, 5 квітня вони виявили зловмисників, які на кількох човнах за допомогою сіток ловили рибу. Збитки довкіллю тільки від того, з чим затримали, перевищують 1 млн грн

Про це повідомляє Вінницький рибоохоронний патруль.

«Рибні мародери, використовуючи два дерев’яних човна та п’ять сіток, незаконно виловили 628 рибин (карасів сріблястих, пліток та окунів), загально вагою майже 80 кг. Своїми діями громадяни завдали шкоду рибним запасам на суму 1 002 116 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Чи можна два човна вважати міні-флотилією? У певному сенсі. Адже у браконьєрів існує налагоджена схема вилову, зберігання та продажу риби. Не по сусідам таку кількість збувають… Отже, незаконний бізнес налагоджений.

Рибоохоронці зазначають, що на місце події викликали співробітники СОГ РУП Головного Управління Національної поліції у Вінницької області.

На порушників складені відповідні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Розглядається питання внесення даних про порушення до ЄРДР. Заборонене знаряддя лову, човни та водні біоресурси вилучено співробітниками СОГ.

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Close Search Window